Zaznacz stronę

Nasz Zespół

Na całokształt obrazu jakim jest film zbiera się praca naprawdę wielu osób. Od pomysłu, przez scenariusz, muzykę, pracę operatorów kamer, aktorów, aż po pracowników postprodukcji. Pragniemy wspomnieć chociażby najważniejszych z nich, byście pamiętali o nich w modlitwie podczas całego czasu wytężonej pracy.

Więcej o naszej misji

Tu wyróżniać będziemy kolejne osoby z naszej ekipy, żebyście mogli poznać ich biografie, oraz zobaczyć twarze tych, którzy współtworzą to dzieło!

Muzykę do filmu „Ksiądz też Człowiek” skomponuje Tomasz Łuc – kompozytor, gitarzysta i producent. Specjalizuje się w muzyce filmowej i teatralnej. W roku 2017 został nagrodzony za najlepszy debiut w dziedzinie muzyki filmowej na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles oraz za muzykę do dwóch spektakli na I edycji festiwalu Teatroteka Fest. w Warszawie.
Zobacz osiągnięcia Pana Tomasza Łuca: ZOBACZ OSIĄGNIĘCIA

Polecamy także zapowiedź nowego albumu: ZOBACZ ALBUM

Osoba Miesiąca

Tomasz Łuc

Kompozytor muzyki

Nowi Członkowie Naszej Ekipy

Umieszczać tu będziemy informacje o nowych członkach naszej załogi! Wracajcie regularnie, by poznać ich sylwetki oraz role, które przyjdzie im wykonywać podczas produkcji.

Paweł Dobek – nowy aktor w zespole

Aktor znany m.in. z seriali „Ojciec Mateusz”, „Pułapka” czy „Diagnoza”. Paweł jest wysokim blondynem z charakterystyczną barwą głosu (baryton). Paweł odegra postać filmowego Pawła – swojego imiennika. Paweł będzie sprzedawcą farb oraz… (tutaj musimy wstrzymać opis, by nie zdradzić zbyt wiele fabuły filmu). Ten młody aktor pomoże nam zrozumieć trudności, które pojawiają się w ludzkim życiu – strata pracy, konflikty w pracy itd. Jak w tym pomoże mu ks. Maciej? Zobaczymy w w trakcie filmu

Paulina Dębkowska – nowa aktorka w zespole

Aktorka znana m.in. z reklam AMW REWITA, czy epizodu w filmie „Miłość i miłosierdzie”. Paulina charakteryzuje się szczególnym stylem i umiejętnościami aktorskimi. Podkreśli to odgrywaną przez nią postać Ewy, która jest znaczącym elementem historii przedstawionej w filmie. Ta młoda aktorka (3 rok Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu) pomoże nam zrozumieć zaangażowanie ks. Macieja w codzienne duszpasterstwo.

Małgorzata Bylica – dodatkowa pomoc producencka

Absolwentka studiów podyplomowych dla producentów filmowych i telewizyjnych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Producent wykonawczy w jednej z największych firm produkcji telewizyjnej w Polsce – Rochstar SA.

Agnieszka Maracewicz – nowa aktorka w zespole

Aktorka znana m.in. z filmu „święta Faustyna w Blasku Miłosierdzia” (2018). Agnieszka zagrała już w kilku produkcjach. Jej wyjątkowa uroda oraz umiejętności aktorskie na pewno pomogą w odbiorze tej ważnej postaci. Jej dodatkowe doświadczenie w dziedzinie kreowania sesji, organizacji planu, scenariuszach sesji fabularyzowanych oraz pozowaniu.

Tomasz Łuc – kompozytor

Muzykę do filmu „Ksiądz też Człowiek” skomponuje Tomasz Łuc – kompozytor, gitarzysta i producent. Specjalizuje się w muzyce filmowej i teatralnej. W roku 2017 został nagrodzony za najlepszy debiut w dziedzinie muzyki filmowej na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles oraz za muzykę do dwóch spektakli na I edycji festiwalu Teatroteka Fest. w Warszawie.

Podstawowe Informacje

Najistotniejsze role i zespół organizacyjny

Scenariusz: Ks. Piotr Śliżewski + konsultorzy
Reżyser / Art Director: Arkadiusz Zieliński
Producent: Sławomir Komuda
Konsultacje producenckie: Małgorzata Bylica
Scenarzysta: Iga Okuniewska
Operator kamery: Andrzej Kocuba, Jan Sobierajski,
Dźwięk: Michał Kamiński
Oświetlenie: Krystian Dąbrowski
Charakteryzator: Agnieszka Kocuba
Muzyka: Tomasz Łuc

Zespół Realizatorski

W stworzenie filmu jest zaangażowanych wielu zdolnych ludzi, których nie zmieścilibyśmy na kilku stronach internetowych. Będziemy sukcesywnie dodawać kolejne osoby. Już niedługo po kliknięciu na imię przejdziecie do strony z biografią i informacjami o danej osobie.

ks. Piotr Śliżewski

Pomysłodawca, współautor scenariusza

Andrzej Kocuba

Operator kamery

Tomasz Łuc

Kompozytor muzyki

AKtorzy

W filmie grać będą tak znane osobistości polskiego kina, jak i debiutanci. Wraz z przydzielaniem kolejnych ról będziemy umieszczać tutaj aktualizacje. Po kliknięciu na imię możecie przejść do strony z biografią i informacjami o danej osobie.

Paweł DOBEK

Rola: Paweł

Agnieszka Maracewicz

Rola: żona Pawła – Weronika

Co się u nas dzieje

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi filmu 

Śledź nasze dzieło

Kontakt

redakcja@ewangelizuj.pl
kontakt dla mediów

ewangelizuj@gmail.com
pomysły, propozycje współpracy

slizewskipiotr@gmail.com
kontakt bezpośredni do ks. Piotra Śliżewskiego

 

Jesteś ciekaw na jakim etapie jesteśmy? - Napisz do Nas!

Share This

Podziel się ze znajomymi!

Niech jak najwięcej ludzi dowie się o naszym filmie.