Zaznacz stronę

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi tworzenia się filmu „Ksiądz też człowiek”.

Więcej o nas

Najnowsze Wiadomości

Artykuł w Aleteia

Aleteia to międzynarodowy portal tworzony przez katolików, łączący ludzi, którzy poszukują Boga oraz recepty na mądre życie.

Audycja w Radio Niepokalanów

Audycja o filmie na falach Radia Niepokalanów! Stacja radiowa nadaje w województwie łódzkim na częstotliwości 98,6 MHz, a w mazowieckim na 102,7 MHz .

Nowy sponsor – Urbanowicz-Haft

Spotkaliśmy się w Pawłem Urbanowiczem z wrocławskiej firmy Urbanowicz-Haft. Dziękujemy za sponsorowanie szat liturgicznych, które pojawią się na filmie „Ksiądz też Człowiek”.

NaJnowsi Członkowie Zespołu

Paweł Dobek – nowy aktor w zespole

Aktor znany m.in. z seriali „Ojciec Mateusz”, „Pułapka” czy „Diagnoza”. Paweł jest wysokim blondynem z charakterystyczną barwą głosu (baryton). Paweł odegra postać filmowego Pawła – swojego imiennika. Paweł będzie sprzedawcą farb oraz… (tutaj musimy wstrzymać opis, by nie zdradzić zbyt wiele fabuły filmu). Ten młody aktor pomoże nam zrozumieć trudności, które pojawiają się w ludzkim życiu – strata pracy, konflikty w pracy itd. Jak w tym pomoże mu ks. Maciej? Zobaczymy w w trakcie filmu

Paulina Dębkowska – nowa aktorka w zespole

Aktorka znana m.in. z reklam AMW REWITA, czy epizodu w filmie „Miłość i miłosierdzie”. Paulina charakteryzuje się szczególnym stylem i umiejętnościami aktorskimi. Podkreśli to odgrywaną przez nią postać Ewy, która jest znaczącym elementem historii przedstawionej w filmie. Ta młoda aktorka (3 rok Akademii Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu) pomoże nam zrozumieć zaangażowanie ks. Macieja w codzienne duszpasterstwo.

Małgorzata Bylica – dodatkowa pomoc producencka

Absolwentka studiów podyplomowych dla producentów filmowych i telewizyjnych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Producent wykonawczy w jednej z największych firm produkcji telewizyjnej w Polsce – Rochstar SA.

Agnieszka Maracewicz – nowa aktorka w zespole

Aktorka znana m.in. z filmu „święta Faustyna w Blasku Miłosierdzia” (2018). Agnieszka zagrała już w kilku produkcjach. Jej wyjątkowa uroda oraz umiejętności aktorskie na pewno pomogą w odbiorze tej ważnej postaci. Jej dodatkowe doświadczenie w dziedzinie kreowania sesji, organizacji planu, scenariuszach sesji fabularyzowanych oraz pozowaniu.

Tomasz Łuc – kompozytor

Muzykę do filmu „Ksiądz też Człowiek” skomponuje Tomasz Łuc – kompozytor, gitarzysta i producent. Specjalizuje się w muzyce filmowej i teatralnej. W roku 2017 został nagrodzony za najlepszy debiut w dziedzinie muzyki filmowej na Festiwalu Filmów Polskich w Los Angeles oraz za muzykę do dwóch spektakli na I edycji festiwalu Teatroteka Fest. w Warszawie.

Co się u nas dzieje

Zapoznaj się z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi filmu 

Śledź nasze dzieło

Kontakt

redakcja@ewangelizuj.pl
kontakt dla mediów

ewangelizuj@gmail.com
pomysły, propozycje współpracy

slizewskipiotr@gmail.com
kontakt bezpośredni do ks. Piotra Śliżewskiego

 

Jesteś ciekaw na jakim etapie jesteśmy? - Napisz do Nas!

Share This

Podziel się ze znajomymi!

Niech jak najwięcej ludzi dowie się o naszym filmie.